DESKOHRANÍ - 22. a 23. 6. 2023

Vážení rodiče a milovníci deskových her,

Ve dnech 22. a 23. června proběhne pod záštitou Klubu rodičů a přátel školy ve škole Deskohraní. Tato událost se bude konat ve škole v rámci výuky (již po uzavření klasifikace 🙂) a nabídne dětem jedinečnou příležitost vyzkoušet si nejrůznější deskové hry a prožít společně nezapomenutelné chvíle plné nových zážitků.

Během těchto dvou dnů budou mít děti možnost vyzkoušet si nejrůznější společenské hry. Základní sadu her nám pro tuto příležitost zapůjčila společnost Albi, další hry doplnili ze svých zásob rodiče z Klubu rodičů a přátel školy. Vznikl nám tak pestrý výběr her pro různé věkové kategorie a dovednosti. Deskohraní bude probíhat přímo v přihlášených třídách pod dohledem rodičů z Klubu rodičů a přátel školy, které děti se hrou seznámí, vysvětlí pravidla a budou k ruce v průběhu hraní v případě, že by děti měly nejrůznější dotazy či potřebovaly asistenci. Třídy, které se rozhodly zapojit, se promění v herní zóny plné různorodých deskových her. Naše role jako moderátorů bude zajišťovat spravedlivý průběh her, pomáhat dětem při pravidlech a vytvářet příjemnou atmosféru plnou radosti ze hry.

Cílem akce je seznámit děti se světem deskových her, představit nabídku her, nechat děti zkoušet si různé hry, nerušeně se bavit a objevovat svět deskových her. Zároveň věříme, že náš dohled nad průběhem her a schopnost řešit případné konflikty zajistí, že si každý účastník akci maximálně užije.

Těšíme se na akci a doufáme, že se nám podaří dětem vytvořit nezapomenutelné Deskohraní!