Den otevřených dveří

Děkujeme všem návštěvníkům i organizátorům dnešního Dne otevřených dveří v ZŠ a MŠ Věry Čáslavské. Pevně věříme, že i nám se podařilo přispět k příjemné atmosféře akce a že si návštěvníci odnesli domů nejen spoustu užitečných informací, ale především dobrý pocit z naší školy. Rádi se s Vámi potkáme v září na pikniku pro nové prvňáčky.


Volby do školské rady!

Krásný den, abychom v mezičase čekání na druhé kolo volby prezidenta nevyšli ze cviku, pojďme si zvolit zástupce do školské rady! Pokud zatím nevíte koho volit a nechcete šlápnout vedle, podpořte hlasem kandidátku navrženou Klubem rodičů a přátel školy, čtyrnásobnou maminku Markétu Chrustovou. Volba proběhne ve dnech 25.-26.1.. Medailonek naší kandidátky přikládáme.


Šťastné a veselé

Přejeme Vám krásné prožití vánočních svátků ve společnosti Vašich nejbližších.

Do nového roku 2023 vstupujeme s neopadajícím zapálením, houževnatostí a pozitivní motivací věci měnit. Věříme, že se k nám přidáte a pomůžete nám buď finančně, materiálně nebo osobně se zapojit do klubu rodičů a přátel školy Věry Čáslavské.

Těšíme se na Vás a na rok 2023!


Setkání v adventu je za námi

Děkujeme všem, kteří se dnes zastavili u našeho stánku na adventním setkání ve škole. Bylo to moc příjemné setkání. Doufáme, že jsme tam vnesly něco nového a pozitivního a tím nemyslíme jen 8l svařáku, který byl hned pryč 🙂

Děkujeme všem, co na místě přispěly - máme z toho radost!

Budeme rádi, když i vy nás podpoříte členským příspěvkem na činnost KRPŠ - více informací najdete zde v sekci - jak nás podpořit.

Těšíme se na další setkání - máte nějaké nápady?


Novinky - začínáme!

Zdravíme všechny rodiče i přátele školy a vítáme vás na našich stránkách.

Jsme na začátku naší cesty a rádi bychom vám představili Klub rodičů a přátel ZŠ Věry Čáslavské. Budeme se těšit 7.12.2022 na vánoční akademii.

Aktuálně ladíme s vedením školy, kde budou pro tento rok finanční prostředky nejvíce potřeba. Finanční rozpočet k jednotlivým akcím přidáme hned, jak ho budeme mít k dispozici.


Hledáme účetní/ho

Do našeho týmu hledáme účetního z řad rodičů a přátel ZŠ Věry Čáslavské. Budeme velice rádi, když nám s tímto okruhem plných čísel a tabulek hravě pomůžete. V případě zájmu nám prosím napište - info@krpzsvcaslvske.cz