Otevření zrekonstruovaného hřiště

Rádi bychom se s vámi podělili o další skvělý den, který jsme prožili na naší škole! Máme nové venkovní sportoviště, a to jsme oslavili s velkým nadšením a radostí! 

Křest proběhl ve velkém stylu za účasti zástupců města a za krásného počasí dne 11. dubna 2024. Děti si odpoledne perfektně užily sportem, včetně skoku do výšky a do dálky, fotbalu, a dalších aktivit.

 Samozřejmě, nemohl chybět ani Klub rodičů a přátel školy, kteří přispěli k úspěchu této události. Děkujeme ZŠ a MŠ Věry Čáslavské za skvělé odpoledne a těšíme se na další společné akce plné radosti a pohybu!


Velikonoční kůlny


Děkujeme všem za účast na Velikončních kůlnách. Především škole za skvělou organizaci. Jednotlivým třídám děkujeme za bohatou nabídku jídla, pití, velikonočních výrobků a zážitků. Věříme, že i náš nový plackovač udělal radost - děti si vytvořily krásné velikonoční placky.

Skvělá akce, těšíme se na další! 


Den otevřených dveří 

Klub rodičů a přátel ZŠ Věry Čáslavské se i letos úspěšně podílel na Dni otevřených dveří. 

Děkujeme všem návštěvníkům i organizátorům za účast a podporu. 

Věříme, že jsme přispěli k příjemné atmosféře akce a poskytli užitečné informace o naší škole.

 Těšíme se na setkání s vámi na pikniku pro nové prvňáčky v září.


Valná hromada 26. 3. 2024

Vážení členové Klubu rodičů a přátel ZŠ Věry Čáslavské,

rádi bychom vás pozvali na valnou hromadu našeho klubu, která se bude konat online dne 26. března ve 21:00.

Na programu budou důležitá témata týkající se aktuálních aktivit a plánů naší organizace, hospodaření klubu za rok 2023 a nové znění stanov. Vaše účast je velmi důležitá pro rozhodování o budoucnosti klubu a naší společné spolupráci.

Přístup na valnou hromadu je přes tento odkaz: ZDE 

Děkujeme za vaši pozornost a těšíme se na setkání s vámi.

S pozdravem,


2023 🔜 2024

Konec roku byl pro nás rodiče z Klubu rodičů a přátel poněkud časově náročnější, omlouváme se tedy za menší odmlku.

V prosinci jsme finančně podpořili Mikuláškou akci a následně jsme se s vámi potkali ve škole na Vánočních trzích.

Během ledna máme naplánovaných několik schůzek ohledně využití finančních prostředků KRPŠ se zástupci školy. 

Pokud i vy máte nějaké nápady, kde by peníze rodičů mohly pomoci, neváhejte nás kontaktovat. O projektech a využití prostředků se bude hlasovat během jara.

Děkujeme všem za přízeň v roce končícím a těšíme se na viděnou v roce nadcházejícím.


KNÍŽKOBRANÍ aneb knihy všude kam se podíváš!


První ročník Knížkobraní je úspěšně za námi!

Během října mohly děti nosit do školy knihy, které jsme následně nabízeli na knižní burze. Každý žák školy se mohl do Knížkobraní zapojit a přinést svou oblíbenou knihu, kterou se rozhodl věnovat svým zpolužákům.

Zapojení žáků i učitelů bohatě předčilo naše očekávání. V rámci prvního ročníku Knížkobraní se podařilo rozdělit mezi děti přes 300 knih. Zvláště na prvním stupni se akce setkala s velkým úspěchem. Děti si na burze mohly koupit za symbolickou částku 30 Kč knihu dle svého výběru. Většinu knížek na bazárku se podařilo prodat. Zhruba 30 knih pro nejmenší, které se nám sešly, jsme také věnovali dětem z mateřské školy. Desítka knížek byla vybraná na doplnění třídních knihovniček v prvních ročnících a zhruba 50 anglických knih zůstává ve škole k výpůjčení pro děti v komunitním centru.

V rámci Knížkobraní se podařilo vybrat 6790 Kč, které KRPŠ věnuje škole na nákup nových knih dle potřeb školy.

Rádi bychom také podpořili ve škole vznik knihovny, která by sloužila k výměně a sdílení knížek mezi žáky.

Věříme, že knížky přinesou svým novým majitelům spoustu radosti ze čtení a už teď se těšíme za rok na další ročník :)


KNÍŽKOBRANÍ 2023  

Vážení rodiče a přátelé školy, chtěli bychom Vám tímto připomenout právě probíhající akci Knížkobraní v naší škole.

Až do středy 8. 11. mohou děti nosit do školy knihy, které pak nabídneme na bazárku jejich spolužákům. Budeme rádi, pokud děti donesou do školy knihy, které budou ostatní co nejvíce lákat k přečtení 🙂 Za účelem sběru knih jsou v jednotlivých třídách připravené krabice. Ve středu 8. 11. si je odpoledne sesbíráme a připravíme knížky pro děti na burzu.

Burza knih se bude konat ve čtvrtek 9.11. a pátek 10.11. dopoledne mezi 8:00 až 12:00 v prosklené místnosti u vrátnice. Zde budou členové Klubu rodičů nabízet dětem možnost koupit si knížku dle svého výběru. Prosíme Vás o vybavení dětí hotovostí na akci, cenu jsme stanovili na 30 Kč za jednu knihu.

Pro třídy 1. stupně jsme připravili možnost se "objednat" na burzu a přijít hromadně v rezervovaný čas, aby byla v danou chvíli na místě pouze jedna třída. Děti z druhého stupně mohou burzu navštěvovat samostatně v průběhu dne po dohodě s učitelem.

Co si od akce slibujeme? Budeme rádi, když se okolo knih rozpoutá co největší diskuze, když si děti budou knihy vzájemně doporučovat a když si třeba předem vyhlédnou knihu, kterou si budou chtít na burze koupit. Knihy, které se v rámci burzy neprodají budou umístěné do komunitního centra a budou dětem k dispozici k výpůjčce. Výtěžek z akce chceme použít na nákup nových knih pro potřeby školy nebo jako odměnu za reprezentaci školy při různých školních soutěžích a akcích.


CO NÁS ČEKÁ ve školním roce 2023/2024

Zdravíme vás po prázdninách a zároveň vás chceme informovat o plánech klubu rodičů v následujícím školním roce a o některých novinkách ohledně našeho fungování. Nový školní rok jsme zahájili včera Piknikem pro prvňáčky. V průběhu září a října se vaše děti mohou těšit na Knížkobraní. Zapojíme se opět společně se školou do projektu Pěšky do školy. Před Vánoci se sejdeme na Vánočním setkání. Na začátku roku se budeme účastnit dne otevřených dveří. Znovu budeme v příštím roce pořádat Velikonoční hru, Deskohraní i oběd pro žáky devátých ročníků. V průběhu roku budeme organizovat kroužek programování v programovacím jazyku Scratch a dále bychom chtěli zorganizovat zajímavý workshop nebo přednášku pro rodiče, téma si rodiče budou moci odhlasovat na našich webových stránkách www.krpzsvcaslavske.cz, kde současně naleznete i více informací o plánovaných akcích.
Během včerejšího dne bylo také na třídních schůzkách oznámeno, že pro zjednodušení výběru příspěvků do Klubu rodičů a přátel školy bude od září zavedeno placení příspěvků automaticky přes školní elektronickou pokladnu. Platba ve výši 500,- za dítě a školní rok bude stržena automaticky v průběhu října. V případě, že rodič nesouhlasí s podporou klubu rodičů , předá písemný nesouhlas s platbou třídnímu učiteli do 30. 9. 2023!  
Komunitní činnost a pořádání akcí je jedna část práce KRPŠ. Další částí ale rozhodně má být výběr finančních prostředků na financování větších školních projektů a modernizaci školy a školního prostředí. Komunitní činnost je založená na naší dobrovolné práci a je finančně nenáročná. Chceme upřesnit, že vybrané prostředky budou sloužit k financování těchto školních akcí jen okrajově ( nákup drobných cen pro děti, zaplacení lektora apod.). Pevně doufáme, že se nám podaří vybrat větší obnos finančních prostředků, abychom se mohli zapojit do financování větších školních projektů jako jsou nákup a modernizace IT vybavení, vybavení a rekonstrukce specializovaných učeben výuky chemie a fyziky a nákup salátového baru a samozřejmě dalších projektů, dle vybraných prostředků. Hospodaření KRPŠ je veřejné, všechny pohyby jsou vidět na transparentním účtu, KRPŠ má také zřízen kontrolní orgán. O využití prostředků rozhodují členové KRPŠ. Platba pro KRPŠ není povinná, respektujeme všechny rodiče, kteří zapojení odmítnou. Věříme však, že většina z nás se zapojí.
I nadále jsme otevřeni všem podnětům k našemu fungování. Nebojte se na nás obrátit, ať už ohledně požadavku na uspořádání akce pro děti, nebo ohledně podnětu k financování. Jsme otevření vašim otázkám a připraveni se pobavit o našem fungování. Naším vzorem jsou další kluby a sdružení rodičů, které sledujeme po celé ČR a jsou nám inspirací. Fungující klub rodičů a přátel školy je v současné době již standardem na každé kvalitní škole a i my věříme, že se nám podaří prostřednictvím KRPŠ konstantně zlepšovat školní prostředí pro naše děti.

 Pokud se chcete o činnosti, vizích a plánech Klubu rodičů a přátel školy Věry Čáslavské dozvědět více, jste srdečně zváni na online besedy. Na úvod vás seznámíme s plány na tento školní rok, s jednotlivými oblastmi, ve kterých klub působí nebo chce působit, seznámíme vás také s fondem solidarity a v neposlední řadě budeme online odpovídat na vaše dotazy.


PIKNIK je za námi a bylo to báječné! 

Vstup do nového školního roku jsme dnes úspěšně zahájili piknikem pro žáky prvních tříd na školní zahradě.

Děkujeme moc všem rodičům i dětem, se kterými jsme měli možnost strávit příjemné dopoledne. Rodiče měli možnost se mezi sebou seznámit, děti si pohrály a domů si odnesly vlastnoručně vyrobené placky a pamateční fotku z Instaxu. Všem prvňáčkům přejeme jen ten nejlepší start na jejich nové cestě.

Doufáme, že se s vámi brzy zase uvidíme na nějaké z našich dalších akcí.

 


PŘÍPRAVY NA PIKNIK VRCHOLÍ

Klub rodičů a přátel ZŠ Věry Čáslavské nezahálí ani během prázdnin a připravuje skvělé akce pro nadcházející školní rok. První z nich je uvítací piknik pro prvňáčky a jejich rodiče na zahradě školy, který se uskuteční 4. září, tedy v první den nového školního roku. Tato akce bude zpříjemňovat den prvňáčkům, kteří budou mít možnost seznámit se navzájem a užít si spoustu her a zábavy.

Pro děti máme nachystané různé hry, kterými chceme podporovat vzájemné sociální interakce. Pro rodiče také budou připraveny důležité informace o škole a jejím fungování, které jsme uspořádaly do přehledné brožury, kterou si rodiče budou moci odnést. Těšit se rodiče a děti mohou také na malé občerstvení, fotokoutek a výrobu upomínkových předmětů z prvního školního dne.

Piknikem bychom chtěli zahájit tradici, kdy školní rok nemusí začínat jenom oficiálním vstupem do tříd, ale může být také společenským setkáním s podporou komunity ostatních rodičů.

A my se tak těšíme na začátek školního roku a doufáme, že se na pikniku sejdou všichni noví prvňáčci, rodiče i učitelé.


OHLÉDNUTÍ aneb CESTA KRPŠ

Zdravíme všechny rodiče a přátele ZŠ Věry Čáslavské,

Doufáme, že si užíváte plnými doušky prázdniny. My se během prázdnin věnujeme bilancování uplynulého školního roku a plánům a přípravám na školní rok následující. Chtěly bychom vás seznámit s naším fungováním a jaká byla cesta našeho klubu v prvním roce jeho existence. Zakládajících členů spolku je 6. Všechny jsme maminky dětí ze školy. Již od začátku nás spojovala touha zapojit se do fungování školy a pomoci škole tam, kde nezbývají peníze nebo síly.

➔ První diskuze o založení spolku se objevovaly v průběhu minulých prázdnin, následovaly první schůzky, seznamování jednotlivých budoucích zakládajících členů a následně příprava podkladů k založení klubu (KRPŠ má právní formu spolku). Všechny potřebné právní kroky byly ukončené v říjnu 2022.

➔ Po založení klubu jsme se dohodly na agendě a směřování spolku, a vrhly se na tvorbu aktivních a přehledných webových stránek klubu a následně vytvoření profilu na Facebooku. Pro identifikaci klubu jsme vytvořily logo a určily hlavní pilíře činnosti.

➔ Podařilo se nám pro účely klubu také zřídit transparentní účet u Fio banky, protože chceme, aby hospodaření klubu bylo vždy otevřené a připravené ke kontrole.

➔ Již od prvních schůzek se pravidelně scházíme s paní ředitelkou a veškerou naší činnost s ní koordinujeme.

➔ V průběhu podzimu jsme se představily třídním důvěrníkům a řady našich členů se pomalu ale jistě začaly rozšiřovat.

➔ Správné hospodaření spolku má na starosti paní účetní, kterou se nám pro spolek podařilo najít.

➔ První představení činnosti spolku jsme si připravily na vánoční akademii.

➔ Vzápětí jsme se objevily na dni otevřených dveří, kde jsme pomáhaly s prezentací školy.

➔ Následně jsme věnovaly čas přípravě velikonoční hry pro mladší žáky na školní zahradě. Na akci s námi kromě družiny spolupracovali poprvé i další aktivní rodiče.

➔ V průběhu června a května se nám pak podařilo prostřednictvím externích lektorů zorganizovat IT programovací workshop ve Scratchi.

➔ Pro žáky devátých ročníků se nám podařilo zorganizovat a zafinancovat slavnostní oběd včetně dortů. V rámci akce jsme mohli nahlédnout do fungování školní jídelny. Obrovské díky patří paní kuchařkám a zejména jejich vedoucí. Díky nim akce měla úžasnou atmosféru a jídlo bylo skvělé.

➔ A poslední letošní akcí bylo několika denní Deskohraní - dny deskových her, které jsme pořádaly pro přihlášené třídy přímo v učebnách. Podnět na uspořádání akce vzešel od paní učitelky Prixové. Tímto ji moc děkujeme za skvělý nápad i následnou pomoc s organizací.

Detaily o našich akcích si můžete přečíst na našich stránkách. My máme z uplynulého roku velkou radost. Pořádané akce se žákům moc líbily a většinu z nich bychom v příštím roce rady zopakovaly. 

A jak hodnotíme činnost Klubu rodičů a přátel ZŠ Věry Čáslavské po prvním roce fungování my? Myslíme, že to předčilo ve všech směrem naše očekávání. Nejen že se nám daří realizovat spoustu akcí, které podle nás dávají smysl a jsou pro žáky skvělým zpestřením školního roku. Podařilo se nám taky nastavit fungující spolupráci s vedením školy a v průběhu roku rozšířit řady členů o aktivní členy, kteří jsou ochotni pomáhat. Tímto všem přispívajícím rodičům děkujeme! Zvláštní poděkování pak patří rodinám Chrustových a Kopeckých, za trvalou podporu a mimořádné finanční dary.

V budoucnu bychom určitě rády pokračovaly v tom, co se osvědčilo a postupně bychom chtěly zařazovat další aktivity a směřovat více sil i do finanční pomoci. Článek o plánovaných aktivitách na nový školní rok bude následovat :) V neposlední řadě bych chtěla poděkovat celému našemu vedení klubu rodičů a přátel školy. Myslíme, že se nám podařilo činnost Klubu krásně zahájit. A nakonec, už také máme představu o tom, jak moc časově náročná práce pro klub rodičů je. I když se to možná nezdá, za našimi aktivitami jsou stovky hodin naší dobrovolnické práce. Ale žádná změna se nestane sama od sebe a tak jsme i nadále připravené pro vás s klubem rodičů pokračovat, protože to rozhodně stojí za to :)


DESKOHRANÍ - dva dny plné radosti a her

ZŠ a MŠ Věry Čáslavské se stala dějištěm nezapomenutelné události v podobě dvoudenního Deskohraní, které se konalo ve dnech 22. a 23. června. Tato skvělá akce byla zatím největší akcí organizovanou Klubem rodičů a přátel školy. Během uplynulých dvou dnů dětem poskytla jedinečnou příležitost vyzkoušet si různé deskové hry a prožít společně nezapomenutelné chvíle plné nových zážitků a radosti ze hry. Do akce se přihlásili celé třídy po vyhlášení výzvy. Deskohraní probíhalo přímo v třídách a každá třída se mohla Deskohraní věnovat vždy jednu vyučovací hodinu.

 Díky podpoře společnosti ALBI Česká republika, která zapůjčila základní sadu her, a rodičům z Klubu rodičů a přátel školy, kteří přispěli hrami ze svých vlastních zásob, byl k dispozici pestrý výběr her pro různé věkové kategorie a dovednosti. Děti si tak měly příležitost vyzkoušet širokou škálu společenských her, které byly pečlivě vybrány a připraveny. Průběh Deskohrání byl organizačně velmi náročný a vyžadoval pečlivou přípravu z řad asistujicich maminek z klubu rodičů a přátel školy, kterým patří velký dík a obdiv za to, jak celou akci zvládly! S organizací celé události a propagací ve škole pomohla velmi paní učitelka Prixová, které tímto také chceme velmi poděkovat.

 Cílem celé akce bylo seznámit děti se světem deskových her, představit jim různé možnosti a nechat je nerušeně objevovat radost ze hry. Díky přítomnosti rodičů z KRPŠ bylo zajištěno, že hry probíhaly spravedlivě a že se děti mohly plně soustředit na zábavu a vzájemné soutěžení. Pravidla zpravidla vysvětlovaly přítomné maminky z KRPŠ, co se nám ale ohromně líbilo bylo, když samotní žáci vybrali z nabízených her třeba svou oblíbenou hru a tu pak s nadšením představovali svým spolužákům. Není nad nadšení dětí samotných, to pak vždy bylo největším lákadlem, že hraní hry bude super zážitkem i pro ostatní Akce se nesla v dobré náladě a přátelské atmosféře a věříme, že děti si tak odnesly mnoho nových dovedností a zážitků. Klub rodičů a přátel školy byl také z akce nadšen a určitě se jí pokusí zařadit do pravidelného kalendáře. 


Rozlučkový oběd s 9. ročníky

Všeobecné nadšení, radost ale i dojetí. Dnešní (20. 6. 2023) rozlučkový oběd s žáky devátých ročníků proběhl ve skvělé atmosféře a věříme, že si ho všichni účastníci vychutnali.

Devasťáci jsou skvělí, sami se obsluhovali a užívali si poslední společné chvíle se spolužáky. Velké poděkování patří úžasným a usměvavým kuchařkám v čele s paní Kytkovou, která si opravdu každého strávníka pamatuje včetně oblíbených chuťových preferencí.

Díky moc, že jsme mohli být součástí a nově do této pravidelné akce vstoupit a rozlučkový oběd pro deváťáky zafinancovat z příspěvků a darů pro KRPŠ. 


IT workshop SCRATCH 

Dnes 7.6. proběhl pod naší záštitou první termín IT workshopu pro děti ve věku 7-10 let, během kterého si děti vyzkoušely programování ve Scratchi. IT workshop pro nás organizovala společnost Coding giants, která se zaměřuje na výuku a vzdělávání dětí a mládeže v oblasti IT. Od workshopu jsme očekávali seznámení s tímto stylem interaktivní výuky a posouzení, zda by něco takového mohlo být pro naše děti užitečné. Děti odcházely z workshopu nadšené a my doufáme, že v příštím roce se nám podaří otevřít k tomuto tématu kroužek.

Pojďme se podívat na to, proč by právě tenhle kroužek mohl vaše dítě zajímat a k čemu by mu mohly být získané dovednosti užitečné.

Scratch je skvělý nástroj pro učení se programování pro děti v nízkém věku. Je to vizuální programovací jazyk, což znamená, že děti mohou vytvářet programy pomocí bloků, které představují různé příkazy a akce. To je pro děti snadno srozumitelné, protože nemusí psát složité kódy a syntaxi.

Scratch je zábavný! Děti mohou vytvářet interaktivní příběhy, hry, animace a další projekty, což je motivuje k učení a rozvíjení své kreativity.


Běh pro PAMĚŤ NÁRODA

Přišly jsme, viděly jsme a zúčastnily jsme se 🏃‍♀️💪 Dětské běhy i štafetu máme zdárně za sebou. Ačkoli nám nemoci opět nepříjemně zahýbaly s účastí a složením týmu, věříme, že jsme náš klub reprezentovaly se ctí. O (ne)chtěnou publicitu jsme se postaraly při poslední předávce, kdy v doběhové zóně chyběla čtvrtá parťačka a pořadatelé ji tak museli vyvolávat 😂 Ale o to větší bojovnost pak na posledním úseku předvedla a doběhly jsme překvapivě ne na posledním místě!

Máme tak za sebou příjemně společensky a sportovně strávený den a u srdce nás hřeje, že jsme zároveň podpořily dobrou věc. Klub rodičů a přátel školy Věry Čáslavské by rád byl příkladem toho, jak mohou místní komunity přispět k udržování paměti o naší minulosti. Tím, že jsme se zapojili do této akce, ukázali jsme nejen svou solidaritu s oběťmi totalitních režimů, ale také podpořili vzdělávání a osvětu v této oblasti. Sportu ZDAR!


Velikonoční hra je za námi

Klub rodičů a přátel dnes pořádal Velikonoční hru pro děti ze školní družiny. Na akci se nakonec sešlo 125 dětí, počasí nám přálo a celkově se akce snad vydařila, odměnou za náročné přípravy nám určitě byly spokojené dětičky Věříme, že si děti akci stejně jako my užily. Na zahradě postupně plnily úkoly na pěti stanovištích, v cíli si pak vyrobily velikonoční taštičku, do které dostaly ještě malý dárek a velikonoční sladkost. Odměny byly hrazeny z členských příspěvků Klubu rodičů a přátel školy. Na akci tentokrát kromě aktivního jádra KRPŠ pomáhalo i několik dalších maminek, za což velmi děkujeme, bez nich bychom tak velkou akci zrealizovat nezvládli. Teď nám nezbývá než popřát všem dětem, rodičům a přátelům školy krásné Velikonoce. 


Den otevřených dveří

Děkujeme všem návštěvníkům i organizátorům dnešního Dne otevřených dveří v ZŠ a MŠ Věry Čáslavské. Pevně věříme, že i nám se podařilo přispět k příjemné atmosféře akce a že si návštěvníci odnesli domů nejen spoustu užitečných informací, ale především dobrý pocit z naší školy. Rádi se s Vámi potkáme v září na pikniku pro nové prvňáčky.


Volby do školské rady!

Krásný den, abychom v mezičase čekání na druhé kolo volby prezidenta nevyšli ze cviku, pojďme si zvolit zástupce do školské rady! Pokud zatím nevíte koho volit a nechcete šlápnout vedle, podpořte hlasem kandidátku navrženou Klubem rodičů a přátel školy, čtyrnásobnou maminku Markétu Chrustovou. Volba proběhne ve dnech 25.-26.1.. Medailonek naší kandidátky přikládáme.


Šťastné a veselé

Přejeme Vám krásné prožití vánočních svátků ve společnosti Vašich nejbližších.

Do nového roku 2023 vstupujeme s neopadajícím zapálením, houževnatostí a pozitivní motivací věci měnit. Věříme, že se k nám přidáte a pomůžete nám buď finančně, materiálně nebo osobně se zapojit do klubu rodičů a přátel školy Věry Čáslavské.

Těšíme se na Vás a na rok 2023!


Setkání v adventu je za námi

Děkujeme všem, kteří se dnes zastavili u našeho stánku na adventním setkání ve škole. Bylo to moc příjemné setkání. Doufáme, že jsme tam vnesly něco nového a pozitivního a tím nemyslíme jen 8l svařáku, který byl hned pryč 🙂

Děkujeme všem, co na místě přispěly - máme z toho radost!

Budeme rádi, když i vy nás podpoříte členským příspěvkem na činnost KRPŠ - více informací najdete zde v sekci - jak nás podpořit.

Těšíme se na další setkání - máte nějaké nápady?


Novinky - začínáme!

Zdravíme všechny rodiče i přátele školy a vítáme vás na našich stránkách.

Jsme na začátku naší cesty a rádi bychom vám představili Klub rodičů a přátel ZŠ Věry Čáslavské. Budeme se těšit 7.12.2022 na vánoční akademii.

Aktuálně ladíme s vedením školy, kde budou pro tento rok finanční prostředky nejvíce potřeba. Finanční rozpočet k jednotlivým akcím přidáme hned, jak ho budeme mít k dispozici.


Hledáme účetní/ho

Do našeho týmu hledáme účetního z řad rodičů a přátel ZŠ Věry Čáslavské. Budeme velice rádi, když nám s tímto okruhem plných čísel a tabulek hravě pomůžete. V případě zájmu nám prosím napište - info@krpzsvcaslvske.cz